متن دلخواه شما
   
 
 
اخبار ، معرفی ، زندگینامه و کارنامه ی بازیگران ایران و جهان
پنجشنبه ۳ امرداد ۱۳٩٢ ساعت ۱:٤٧ ‎ق.ظ | نوشته ‌شده به دست ذوالفقار | ( نظرات )

سلام

هولی شِت !! بعد از چند ماه برگشتم ؟! خودمم نمی دونم اما واقعا دلم برای فضای وبلاگ و وبلاگ نویسی تنگ شده بود. بگذریم ، چیزی که مهمه اینه که الان هستم و فعلا هم خواهم بود تا وقتی که شما بهم انرژی بدید.

 

آقایون خانما قرض از مزاحمت ... به تازگی ، در همین 72 ساعت اخیر ، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که ادامه ی فیلم Man Of Steel تو راهه ، اونم چی ؟ قراره بتمن هم تو این فیلم حضور داشته باشه .(که با توجه به شایعات، رایان گاسلینک اینبار بتمن خواهد بود) 
کمپانی برادران وارنر اعلام کرده فیلم جدید رو که احتمالا اسمش  Superman vs. Batman خواهد بود ، همین دست اندر کاران Man of Steel خواهند ساخت و این فیلم در سال 2015 روی پرده میره.

 

قضیه از این قراره که در سال 2003 کمپانی وارنر قرار بود فیلمی با حضور این دو سوپر قهرمان و به کارگردانی Wolfgang Petersen بسازه اما در نهایت این امر میسر نشد و این اتفاق منجر به این شد که کمپانی با کریستوفر نولان برای فیلم Batman Begins قرارداد امضا کنه و Wolfgang Petersen هم به جای این فیلم Troy رو کارگردانی کرد. اما حالا بعد از گذشت چندین سال و بعد از موفقیت چشمگیر فیلم سوپرقهرمانی Avengers از کمپانی MArvel ، کمپانی برادران وارنر هم برای ساختن Superman vs. Batman وسوسه شده.

نظر من ؟؟ اصلا راضی نیستم. به عنوان یکی از طرفدارای پروپا قرص کریستوفر نولان اصلا راضی نیستم شخصیت بتمن نسبت به چیزی که نولان به تصویر کشیده بود ، تغییر کنه. شاهکار نولان نباید الان بیافته دست یه کارگردان دیگه اونم چی؟ بیاد و رودرروی سوپرمن قرار بگیره. درسته بتمن شخصیت کامیک بوده اما حالا که نولان تونسته که همچین تصویر جدید و خوبی از بتمن به جا بذار ، چرا بیایم و خرابش کنیم؟

 

منتظر نظراتتون راجع به این فیلم هستم...طرفدارای سوپر قهرمانان مخصوصا :)

 :: برچسب‌ها: خبر, کریستوفر نولان, کامینگ سوون
   
آخرین مطالب