سینما - افسون

سینما یک تشریفات و رویداد جمعی است که در این عمر کوتاه صد و اندی ساله اش توانسته خود را در دل همه ی تماشاگران عالم جا کند و به عنوان مردمی ترین هنر تثبیت شود.

 

انسان برای به دست آوردن تجارب زندگی به سینما میرود. در واقع تماشاگران سینما با رفتن به سالن تاریک سینما و خرید یک بلیت ,جای خالی تجربه های خود را پر , و واقعیت و جهان را آشکار میکند. هیچ رسانه و هنر دیگری غیر از سینما نمی تواند دامنه ی تجارب مستند انسان را تا این اندازه گسترش دهد و به آن عمق , غنا و تداوم بخشد.

 

مسعود فراستی

/ 1 نظر / 35 بازدید
مهشیدنوربالا

سلام...[:S005:] من مهشیدم.... خوب که چی؟! درسته خوب که چی؟!! خوب اینکه...من صاحب همون وبلاگ mahshid1r هستم! همون اولین وبلاگم که توش با خیلیا آشنا شدم . بخاطر درس و... رفتم و... بهش سر نزدم و .... خیلی از دوستامو از دست دادم... خیلیا وبلاگشونو حذف کردن و ... خیلیا دیگه جوابمو نمیدن و .... خوب راستش...راستش خیلی دلم گرفت وقتی دیدم هیچکس حتی شاید منو تو لینکاش هم نگه نداشته....[:S001:] اومدم به شما هم خبر بدم که...که برگشتم[:S013:] آره...من برگشتم.... بررررگشششتمممممم............[:S027:] و منتظرم مننننتظرممممممممم[:S017:] شما دیگه منو قال نذارینا...باشه؟