معرفی فیلم Rise of the planet of the Apes

بخاطر غیبت چند روزم از همتون عذر میخوام ....

Rise of the planet of the Apes فیلمی به کارگردانی Rupert Wyatt ، نویسندگی Rick Jaffa  و Amanda Silver است که توش هنرمندانی چون James Franco ،  Andy Serkis و Freida Pinto هنرنمایی کرده اند. نکته ی جالب برای طرفداران هری پاتر اینه که تام فلتون بازیگر نقش دراکو مالفوی در سری هری پاتر هم در این فیلم بازی کرده.

این فیلم در ژانرهای علمی تخیلی ، درام ، تریلر و اکشن قرار می گیره و یکی از ده فیلم برتر در حال نمایش  در رتبه بندی سایت ImDb است.فروش هفته ی اول این فیلم $54,806,191 در آمریکا بوده.

خلاصه ی داستان

ویل رادمن ‌نابغه ی حوزه ی  ژنتیک شبانه روز به دنبال پیدا کردن ویروسی است که تاثیراتش بر مغز می تواند آلزایمر را درمان کند. ویروس روی تعدادی شامپانزه  آزمایش می شود و باعث افزایش خارق العاده هوش آنها می شود. اما در همین زمان یکی از میمون های خشمگین آزمایشگاه را به هم می ریزد و ابزار خشم سرمایه گزاران پروژه را فراهم می کند. به سرعت دستور اتمام پروژه و قتل همه ی شامپانزه ها صادر می شود.

اما مشخص می شود یک نوزاد شامپانزه ی متولد شده از این میمون های جهش یافته به دنیا آمده که ویل تولد او را از سرمایه گزاران پنهان کرده است. نوزاد که سزار نام دارد رشد می کند و به یکی از باهوش ترین شامپانزه ها تبدیل می شود و  رهبری قیام میمون ها علیه انسان ها را رهبری می کند.

 

/ 25 نظر / 34 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمانه

وااااااااای من از تام فلتون بدم میاد![نیشخند][سبز]

سمانه

جالب به نظر میاد...[متفکر][راک]

سمانه

آپ باحالی بود!ایول مرسی![تایید][هورا]

سمانه

راستی ممنون که اومدی![قلب][بغل]

سمانه

الآنم آپم بیا لطفا![فرشته][خجالت] ببینم خوب شدی؟![زبان][ماچ][ابرو]

سمانه

منتظرتما![رویا] فعلا بای![خداحافظ]

علی پاتر

سلام ابدیتم میای میخونی نظر میدی تا حلالت کنم فهمیدی باز نگی چرا ماشین واسم نخریدی بژر نظر فراموش کنی میام دوباره میگم برو نظر بده از قدیم گفتن چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان قم مخور باشه دوستان این سایتمه مشتیه www.09156962202.persianblog.ir www.09156962202.persianblog.ir www.09156962202.persianblog.ir www.09156962202.persianblog.ir

سمانه

سلااااااااااااااام![ماچ] چطوری؟ خوبی؟![بغل]

سمانه

آپم![خمیازه] وقت داشتی بیا! مرسی![قلب]

zahra

من عاشق این فیلمم با اجازتون لینکتونم کردم[لبخند]