اشتعال و انتخاب بازیگر برای نقش جوانا

پروژه ی ساخت ادامه ی فیلم پرفروش عطش مبارزه (Hunger Games) که چندی پیش روی پرده ی سینما رفت به زودی آغاز خواهد شد. این سری فیلم ها بر اساس رمان های سه جلدی سوزان کالینز ساخته می شوند و تهیه کنندگان قول داده اند که فیلم دوم به نام اشتعال (Catching Fire) را در سال 2013 آماده ی پخش کنند.

اما با توجه به زمان کم باقی مانده تا موعد اکران فیلم باید تمامی مراحل تولید هر چه سریعتر آغاز شوند و اولین گام برای رسیدن به این هدف انتخاب بازیگران جدید برای شخصیت های جدید فیلم دوم هستند.

کتاب دوم شخصیت های اصلی جدیدی دارد که تولیدکنندگان فیلم هنوز تصمیمی برای بازیگرانی که قرار است در آن نقش ها بازی کنند نگرفته اند.

فعلا فقط قرار است که از بین Mia Wasikowska (آلیس در سرزمین عجایب،جین ایر) و Zoe Aggeliki یک نفر برای بازی در نقش "جوانا میسِن" انتخاب شود. جوانا میسن شخصیتی پیچیده و مرموز دارد و بازیگری که در نقش او بازی می کند باید قدرت زیادی در عرصه ی هنر داشته باشد. به همین علت است که انتخاب بازیگرِ این نقش برای تولیدکنندگان سخت خواهد بود.

/ 7 نظر / 30 بازدید
حامد

فیلم جین ایر قشنگه؟

حامد

ممنون از کامنتت ذولی جان

حامد

جین ایر شارلوت برونته رو هنوز نخوندم.ولی تو برنامم هست واسه تابستون.کلا ادبیات کلاسیک انگلیس خیلی جالبه.کتابایی نظیر بلندیهای بادگیر و غرور و تعصب و ...

نیلوفر آبی

کاش mia wasikowska انتخاب بشه !!!!!!!!![منتظر]اخبار درباره ی سینمای بالیوود یا مال خودمون نمیدی؟؟؟

پریا کالینز

میا واسیکوسکا خیلی بهتره چون اون یکی تاحالا فقط یه فیلم بازی کرده و تجربه زیادی نداره

sepinood

سلاااااااااام مدت ها نبودم اما حالا برگشتم با 3 تا اپ جدید و منتظر حضور گرمتم وبتم تغییر زیاد کرده ها !!!!!!!!1[گل][گل][گل] koocheyeeshgh.persianblog.ir