برترین فیلم های امسال

 هشتاد و چهارمین مراسم اسکار در حالی که بهترین اسکار برای ما ایرانیان به حساب می آید ... اما شبی خالی از سورپرایزهای بزرگ بود. تمامی برندگان این جایزه ی بزرگ افرادی قدرتمند در عرصه ی فیلم سازی بودند و جوانان و تازه کاران جایی در این مراسم نداشتند.
شب گذشته بیشترین جوایز اسکار را "The Artist" و "Hugo" از آن خود کردند. فیلم The Artist که بانگاهی نوستالوژیک به اوایل دوره ی فیلم سازی پرداخته بود و فیلمی سیاه-سفید و صامت بود ،اسکار بهترین کارگردان را برای Michel Hazanavicius به ارمغان آورد. بازیگر نقش اول مرد این فیلم نیز در رقابت با جورج کلونی و براد پیت ، توانست اسکار بهترین بازیگر مرد را از آن خود کند.

/ 14 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
saba

من بیخودی یه روز تمام نوشستم هوگو رو( که 5 پارت بود هرکدوم 1 ساعت و نیم!)دانلود کردم تا ساعت دوزاده بعدش که دیدم واقعا برای وقتم افسوس خوردم که هدر رفته بود.[سبز]به نظرم در اون حد نبود که از هری پاتر جلو بزنه.(به هرحال تو 10 عنوان نامزد شده بود[شیشکی].

saba

سخنرانی اصغر فرهادی واقعا قشنگ بود.[لبخند]

saba

خیلی بد شده پرشین بلاگ واسه نظرا کد گذاشته.[زبان]

saba

ولی واقعا جلوه های ویژه حق هری پاتر بود[وحشتناک].

saba

به هر حال[نیشخند]. اون فیلم chronicle هم باید جالب باشه ولی دیگه حوصله یدانلود کردن اونم فیلم که ده هزار بخشه رو ندارم.حالا شاید...[خجالت][نیشخند]

saba

راستی چرا تو اون اسلایدره که عکس گذاشتی عکسای نینا و پاول نمیان؟[خجالت]

saba

راستی منم اپما.[نیشخند]یعنی خیلی وقته.[خجالت]

saba

خب دیگه بای.[خجالت][خداحافظ]

مهشید

به...چه عجبببببببببببببببببببببببببببببببببببب؟؟؟؟!!! والا منم داشتم نا امید میشدم!! کجا بودب پ؟؟؟؟!!!!!

مهشید

دیدی دیدی دیدی..دیدی خودتم شدی از اونایی که "تو این دوره زمونه وبلاگ نویس ها رو دیگه تحویل نمی گیرن "......[قهر][افسوس]..!!!